Darmowa tapeta do pobrania – Styczeń

Darmowa tapeta do pobrania – Styczeń

Świąteczno-noworoczne lenistwo trochę mnie pochłonęło. Na szczęście w porę się ogarnęłam i wróciłam na właściwe tory. Wpis powstał wczoraj, ale stwierdziłam, że nie ma sensu publikować go o godzinie 23 bo pewnie i tak go nie przeczytasz. Dlatego darmowa tapeta do pobrania na styczeń pojawia się dzisiaj. Tylko nie bij, jeden dzień opóźnienia to chyba nie jest dramat? 🙂

Jak pewnie zauważyłaś tapeta w tym miesiącu wygląda nieco inaczej niż w poprzednich edycjach. To wszystko dlatego, że stwierdziłam, że chce trochę poeksperymentować i zrobić coś totalnie innego. Mam nadzieję, że taka forma tapety Ci się spodoba, bo przyznam, że miałam mega frajdę przy jej tworzeniu 🙂

Zatem pobieraj nową tapetę, a ja życzyć Ci przyjemnego korzystania i efektywnego osiągania noworocznych celów! Niech to będzie dobry rok!

Darmowa tapeta do pobrania na styczeń znajduje się pod magicznym przyciskiem.

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

To może cię zainteresować