Darmowa tapeta na luty 2021

Darmowa tapeta na luty 2021

To się nie mogło skończyć inaczej. W tym roku tłusty czwartek i walentynki obchodzimy w tym samym tygodniu, a to zdarza się raz na kilka lat. Dlatego motyw darmowej tapety na luty to pączki.

W tym miesiącu tapeta pojawia się w zasadzie dopiero w połowie lutego i szczerze mówiąc zastanawiałam się czy w ogóle ją publikować. Jednak wszyscy w wiadomościach na instagramie twierdziliście, że i tak chcielibyście ją zobaczyć, więc oto jest :).

O ile poprzedni miesiąc był u mnie całkiem spokojny i ze wszystkim wyrabiałam się w czasie, tak luty od początku po prostu przepływa mi przez ręce. I wiele rzeczy dosłownie muszę załatwiać na raz, ale nie narzekam, bo to co obecnie robię, wprowadza dosyć odważne zmiany w moim, życiu i jestem przerażona, i podekscytowana jednocześnie. Więcej pewnie zdradzę Ci w innym wpisie. 🙂

Wiem, że wielu z Was nie obchodzi walentynek dlatego postanowiłam, że tapeta na luty będzie dosyć neutralna, tak żeby mogło z niej skorzystać jak najwięcej osób. Starałam się też nie dodawać różu, bo szczerze mówiąc już mi się trochę przejadł. Mam nadzieję, że będzie się Wam z niej przyjemnie korzystać!

Darmowa tapeta do pobrania na luty 2021 znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli chcesz ją zdobyć, kliknij w przycisk poniżej :).

Jeśli chcesz pobrać moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta na luty 2021 jest tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Planer dla studenta do pobrania za darmo
2. 5 najlepszych narzędzi do tworzenia gradientów
3. Darmowe plany lekcji do pobrania

To może cię zainteresować