Darmowa tapeta na styczeń 2021

Darmowa tapeta na styczeń 2021

Czy wiesz, że to już druga darmowa tapeta na styczeń opublikowana na blogu? To niesamowite jak ten czas szybko leci. W tym miesiącu tak jak pisałam ostatnio chcę trochę zmienić formułę tapet. Póki co rezygnuję z abstrakcyjnych wzorów na rzecz ilustracji. Daj mi proszę znać co myślisz o tym nowym pomyśle :).

Myślałam, że styczeń będzie całkiem łatwy jeśli chodzi o motyw przewodni do tapety. W końcu mamy, zimę, karnawał i dopiero co świętowaliśmy Nowy Rok. Jednak wydaje mi się, że styczeń to miesiąc planowania roku, ustalania celów i postanowień noworocznych. I ten ostatni temat okazał się strzałem w dziesiątkę. Co roku staram się wejść w nowy rok przygotowana i z konkretnym planem działania. W tym roku nie jest inaczej, dlatego pomyślałam, że fajnie byłoby, gdyby styczniowy motyw przypominał o realizacji celów, o planowaniu i o tym, że… bez zmian nie ma zmian! Przyjemnego korzystania!

Darmowa tapeta do pobrania na styczeń 2021 znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli chcesz ją zdobyć, kliknij w przycisk poniżej :).

Jeśli chcesz pobrać moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta na styczeń 2021 jest tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Planer dla studenta do pobrania za darmo
2. 5 najlepszych narzędzi do tworzenia gradientów
3. Darmowe plany lekcji do pobrania

To może cię zainteresować