Darmowy planer dla studenta do pobrania

planer dla studenta do pobrania za darmo

Wrzesień za nami, a co za tym idzie zaczyna się początek roku akademickiego. Pewnie część z Was zaczęła już zajęcia 1 października, a dla innych ten weekend rozpoczyna się pierwszym zjazdem. We wrześniu przygotowałam darmowe plany lekcji do pobrania za darmo i obiecałam, że dla studentów też przygotuję taki planer. I jest! W mocno rozszerzonej wersji niż plan lekcji, ale myślę, że bardzo przyda się tym, którzy lubią planowanie na papierze i w różnego rodzaju bullet journalach.

Co znajdziecie w planerze?

Darmowy planer studenta jest do pobrania za darmo, a magiczny przycisk do jego ściągnięcia znajduje się poniżej. Planer zawiera 6 kart w którym znajdziecie kartę ocen końcowych, jednodniowy plan z listą „to do” i miejscem na plan zajęć. Dodatkowo znajdziecie również kartę, w której możecie zapisać plan na cały tydzień, jeśli studiujecie dziennie. Ale nie martwcie się, dla studentów zaocznych również taką kartę przygotowałam ?. Oprócz wyżej wymienionych kart, przygotowałam też stronę z tabelą egzaminów. Przyda się pod koniec semestru, kiedy pewnie będzie tego sporo i trzeba będzie ogarnąć kiedy jest jaki egzamin i z czego trzeba się przygotować. Ostatnia karta to ważne wydarzenia. Możliwe, że w tym roku będzie ich o wiele mniej niż normalnie. Ale myślę, że daty ciekawych webinarów, w których chcecie uczestniczyć też warto sobie tutaj wpisać ?.

Jak pewnie zauważyliście, styl planerów jest bardzo minimalistyczny. Zależało mi na tym, żeby zostawić Wam pole do personalizacji. A jednocześnie wiem, że nie każdy student ma drukarkę w domu i drukując kolorowe karty w drukarni, zapłacilibyście kilka złotych więcej. A po co? ?

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.


Darmowy planer dla studenta jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy tylko kliknąć w banner, a przeniesie Cię do mojego dysku google, skąd możesz dowolnie pobrać planer dla studenta.

  • Grafiki przygotowałam tak, aby po wydrukowaniu były jak najwyższej jakości.
  • Rozmiar kart planeru to A4, ale możesz również wydrukować je jako A5. Planer możesz wydrukować nawet na zwykłej domowej drukarce.
  • Karty zapisałam w formacie PNG i możesz drukować je na dowolnym papierze.

Z grafik możesz korzystać tylko na własny użytek i przekazywać linki dalej, by Twoi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć. Nie sprzedawaj ich w żadnej postaci!

Zobacz inne wpisy:
  1. Darmowa tapeta do pobrania – Październik
  2. Darmowy plan lekcji do pobrania za darmo
  3. 5 narzędzi do tworzenia gradientów
To może cię zainteresować