Darmowe plany lekcji do pobrania

darmowe plany lekcji do pobrania

Nie wiem jak Wam, ale mi wakacje dosłownie przeleciały przed oczami i nawet się nie zorientowałam, że już się skończyły. Przyznam jednak, że cieszę się, że już mamy koniec lata i upałów, które wyciskają ze mnie resztki jakiejkolwiek energii. Lubię końcówkę lata, bo mimo, że jeszcze jest dosyć ciepło, to w powietrzu już czuć delikatny zapach jesieni. Wrzesień oprócz zmiany pory roku, kojarzy mi się z powrotem do szkoły. Kupowaniem nowych zeszytów oraz kolorowych długopisów, które zresztą kupuję do tej pory. Mimo, że nie lubiłam niektórych obowiązków związanych ze szkołą to lubiłam do niej chodzić.

Chcąc umilić koniec wakacji i początek roku szkolnego nie tylko Wam, ale też Waszym pociechom przygotowałam trzy darmowe plany lekcji do pobrania i samodzielnego wydruku. Plany przygotowałam w trzech wersjach tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Mam nadzieję, że korzystanie z nich będzie dla Was tak samo przyjemne jak dla mnie tworzenie ich. 

Darmowe plany lekcji do pobrania przygotowałam z myślą o uczniach, a nie o studentach. Dla studentów mam w planie zaprojektować oddzielne planery, które pojawią się na początku października, także trzymajcie rękę na pulsie!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy tylko kliknąć w banner, a przeniesie Was do mojego dysku google, skąd możecie dowolnie pobierać plany lekcji.

  • Grafiki przygotowałam tak, aby po wydrukowaniu były jak najwyższej jakości.
  • Rozmiar plakatów to A4 i możecie wydrukować je nawet na zwykłej domowej drukarce.
  • Plakaty zapisałam w formacie JPG i możecie drukować je na dowolnym papierze.

Z grafik możecie korzystać tylko na własny użytek i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Zobacz inne wpisy:

1. Motywujące plakaty do pobrania
2. Darmowa tapeta do pobrania – wrzesień
3. Studia z grafiki na WIT – warto?

To może cię zainteresować