Darmowa tapeta do pobrania – Grudzień

Darmowa tapeta do pobrania - Grudzień

O grudniowej tapecie myślałam już tworząc tę na poprzedni miesiąc. Grudzień daje ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o grafikę. I trochę żałuję, że tematycznie zamknęłam się w “abstrakcyjnym motywie”, bo jest tyle fajnych tematów, które można wykorzystać w tym okresie, że aż łapki się palą, żeby coś narysować 🙂 Dlatego w następnym roku zrezygnuję z abstraktyjnych motywów i wrócę do formy, którą próbowałam wcielić rok temu. Mam nadzieję, że Ci się spodoba 🙂

Nowy wygląd bloga!

Od ostatniego wpisu na blogu trochę się pozmieniało. Strona nareszcie ma nowy wygląd! Nawet nie wiesz jak cieszę się tą zmianą. Poprzedni szablon mocno mnie ograniczał i nie byłam w stanie praktycznie nic w nim zmienić. Teraz jestem w stanie dopasować układ treści, wyróżnić posty i wiele wiele innych rzeczy. Na wyglądem bloga pracuję sama, więc jeszcze nie wszystko może wyświetlać się prawidłowo. Jeśli, więc znajdziesz jakiś błąd, koniecznie daj mi znać, a postaram się naprawić go jak najszybciej 🙂

W tym roku darmowa tapeta do pobrania na grudzień, jest ostatnią którą dla Ciebie stworzyłam. Ale nie martw się! Seria będzie kontynuowana w następnym roku :). Tradycyjnie jak wszystkie stworzona jest z abstrakcyjnych wzorów. To połączenie kolorów niezwykle Wam się spodobało, więc stwierdziłam, że w tym miesiącu również ta paleta kolorów powinna być kontynuowana.

Darmowa tapeta do pobrania na grudzień znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli chcesz ją zdobyć, kliknij w przycisk poniżej :).

Jeśli chcesz pobrać moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na grudzień jest tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Planer dla studenta do pobrania za darmo
2. 5 najlepszych narzędzi do tworzenia gradientów
3. Darmowe plany lekcji do pobrania

To może cię zainteresować