Darmowa tapeta do pobrania – Grudzień

darmowe tapety do pobrania

Nawet nie macie pojęcia jak ten rok szybko mi zleciał. Już mamy Grudzień! Powoli zaczynam przygotowywać się do świąt i nadchodzącego roku. Na szczęście ominie mnie cały prezentowy szał zakupów, gdyż kupiłam je miesiąc temu. Stworzyłam też ostatnio na blogu listę 30 pomysłów na prezent, więc jeśli nie wiecie co możecie kupić najbliższym to ten wpis może Wam pomóc :). W poprzednim miesiącu rozpoczęłam serię na blogu, w której co miesiąc będzie pojawiać się darmowa tapeta do pobrania. Ponieważ seria ta Wam się spodobała w tym miesiącu również taka tapeta powstała 🙂

Tak jak już napisałam wcześniej, w Grudniu powoli zaczynam przygotowywać się do świąt. Chyba nikogo więc nie zdziwi motyw przewodni darmowej tapety do pobrania na grudzień.

Skąd pomysł na tapetę?

Kiedyś szukałam tapety na pulpit, która będzie ładna, minimalistyczna i funkcjonalna. Kiedy nie udało mi się znaleźć nic ciekawego, doszło do mnie, że sama jestem w stanie stworzyć coś co będzie dopasowane idealnie do mnie. I tak powstała moja pierwsza tapeta, która nie była jakoś wybitnie ładna, ale ponieważ miała kalendarz była dla mnie funkcjonalna. A po tym jak moi znajomi zaczęli dopraszać się o takie tapety, postanowiłam, że będę publikować je na blogu.

Dajcie koniecznie znać jak podobają Wam się te tapety i czy chcielibyście, abym kontynuowała tę serię. W przyszłości chciałabym też zrobić dla Was plakaty lub inne grafiki, które mam nadzieję przydadzą Wam się na co dzień. Jeśli, więc chcielibyście mieć jakieś konkretne grafiki, piszcie na dole w komentarzach.

Darmowa tapeta do pobrania jest dostępna tutaj w różnych rozdzielczościach.

Zobacz inne posty:
Recenzja książki Mick Szalone życie i geniusz Jaggera
Co to są kolorowanki dla dorosłych?

To może cię zainteresować