Darmowa tapeta do pobrania – Listopad

Darmowa tapeta na pulpit - Listopad

To już nie jest tajemnicą, że uwielbiam ładne tapety na pulpit. Średnio zmieniam je co 2-3 miesiące w zależności od tego w jakim nastroju jestem lub od pory roku. Większość czasu spędzam przed komputerem lub tabletem to staram się korzystać z takich tapet, które w jakiś sposób mnie zainspirują lub zmotywują do działania. Fakt przemawiający za tym jak bardzo lubię tapety na pulpit jest taki, że systematycznie od roku tworzę je sama i dzielę się nimi z Tobą. I niezwykle cieszy mnie fakt, że tak chętnie je pobierasz i korzystasz z nich ?

W tym miesiącu darmowa tapeta na pulpit jest kontynuacją jesiennego motywu z poprzedniego miesiąca. I tradycyjnie jak wszystkie stworzona jest z abstrakcyjnych wzorów. To połączenie kolorów niezwykle Wam się spodobało, więc stwierdziłam, że w tym miesiącu również ta paleta kolorów powinna być kontynuowana.

Darmowa tapeta do pobrania na Listopad znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli chcesz ją zdobyć, kliknij w przycisk poniżej :).

Jeśli chcesz pobrać moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na Listopad jest tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Planer dla studenta do pobrania za darmo
2. 5 najlepszych narzędzi do tworzenia gradientów
3. Darmowe plany lekcji do pobrania

To może cię zainteresować