Motywujące plakaty do pobrania za darmo

Zauważyłam, że odkąd skończyłam pisać moją pracę magisterską, mam więcej energii i motywacji do działania nad własnymi projektami. A to z kolei pozytywnie odbija się na mojej kreatywności. Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was 3 motywujące plakaty do pobrania za darmo.

Ostatnio mam strasznego bzika na punkcie abstrakcyjnych form i pastelowych kolorów, dlatego też motyw ten wykorzystałam w dzisiejszym projekcie plakatów. Jakiś czas temu pokochałam połączenie granatowego koloru z różem. Na co dzień nie stosuję go w swoich projektach, ale wydaje mi się, że tutaj to połączenie spisuje się idealnie!

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

Motywujące plakaty do pobrania za darmo
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy tylko kliknąć w banner, a przeniesie Was do mojego dysku google, skąd możecie dowolnie pobierać plakaty.

  • Grafiki przygotowałam tak, aby po wydrukowaniu były jak najwyższej jakości.
  • Rozmiar plakatów to A4 i możecie wydrukować je nawet na zwykłej domowej drukarce.
  • Plakaty zapisałam w formacie JPG i możecie drukować je na dowolnym papierze.
  • Z grafik możecie korzystać tylko na własny użytek i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Zobacz także:
5 najlepszych mini gier dla grafików
5 najlepszych filmów na jesienne wieczory
Pierwszy tatuaż i moje doświadczenia

To może cię zainteresować