5 najlepszych mini gier dla grafików

5 najlepszych mini gier dla grafików

Wszyscy lubimy się relaksować przy dobrej grze, ale nie każdy ma czas spędzać kilkanaście godzin przed play station. Dlatego chciałabym Wam przedstawić moją listę 5 najlepszych mini gier dla grafików. Nie tylko dobrze spędzimy przy nich czas, ale jesteśmy też w stanie poprawić swoje umiejętności np. w doborze koloru.

5 najlepszych mini gier dla grafików

Kern Type

Na pierwszym miejscu znalazła się gra o nazwie Kern Type, w której musicie ustawić litery w wyrazach tak, aby wyglądało to dobrze. Mnie ta gra wciągnęła do reszty. Nie tylko cieszą mnie punkty, które zdobywam, ale też z każdym wyrazem idzie mi coraz lepiej, co może pozytywnie przełożyć się na moją pracę, gdzie często muszę poprawiać ustawienia domyślne w programach.

5 najlepszych mini gier dla grafików

Color

Ta gra to dobry test na to jak dobrze widzicie kolory i jesteście w stanie je dopasować. Dobrze jest mieć tutaj odpowiednio skalibrowany monitor, ale jeśli gracie na laptopach i nie macie możliwości kalibracji to nie martwcie się, bo gra ma pewien próg tolerancji na takie problemy.

Logo Quiz

To chyba jedna z najprzyjemniejszych gier wśród tej listy. Po wyciętym elemencie musimy rozpoznać logo. Wydaje się proste, ale nawet najwięksi znawcy mogą mieć problemy z ich odróżnieniem.

I shot the serif

W tej grze przydaje się refleks i spostrzegawczość, ponieważ musicie jak najszybciej rozpoznać szeryfowy font. Czas ucieka, a szeryfów do ustrzelenia jest coraz więcej :).

Font Game

To już ostatnia gra z mojej listy 5 najlepszych mini gier dla grafików. W tej grze możecie się przekonać jak dobrze znacie fonty. Słowo “fargo” w każdym poziomie pojawia się jako inny font i musicie zdecydować jaki to krój pisma. Nie takie łatwe jak się wydaje!

Ps. Po kliknięciu na zdjęcie przeniesie Was do konkretnej gry. Pochwalcie się wynikami w komentarzach!


Przeczytaj też:
5 najlepszych filmów na jesienne wieczory
Darmowe tapety do pobrania – listopad

To może cię zainteresować
Rzeczy do zrobienia przed końcem roku
Czytaj więcej

10 rzeczy do zrobienia przed końcem roku

Zazwyczaj nie jest to jakieś super wielkie przedsięwzięcie, ale staram się zrobić wszystko, aby wejść w Nowy Rok z czystą kartą i spokojem w głowie. W tym razem postanowiłam, że spiszę wszystkie rzeczy, które robię, aby zacząć Nowy Rok bez stresu i myślą, że „mam tyle do zrobienia”.
Czytaj więcej