Darmowe tapety do pobrania – listopad

Darmowe tapety do pobrania

Jesień ostatnio nie rozpieszcza, zwłaszcza w Warszawie gdzie zrobiło się strasznie zimno i ponuro. Dodatkowo jak co roku musiałam się pochorować, więc ostatnich kilka dni spędziłam zawinięta w koc jak tortilla i piłam herbatę z miodem. Na szczęści sytuacja już jest uratowana, dlatego przychodzę z nowym wpisem. Na moim starym blogu prowadziłam serię, w której co miesiąc tworzyłam dla czytelników darmowe tapety do pobrania na pulpit. Seria ta bardzo Wam się podobała, dlatego stwierdziłam, że będę ją kontynuować również tutaj.

Ponieważ dzisiaj mamy Halloween, a to jest pierwsza tapeta na tym blogu, postanowiłam, że to święto będzie motywem przewodnim tapety. Początkowo planowałam wrzucić grafikę straszącej dyni, ale ostatecznie rozmyśliłam się i zrobiłam coś totalnie innego.

Skąd pomysł na tapetę?

Kiedyś szukałam tapety na pulpit, która będzie ładna, minimalistyczna i funkcjonalna. Kiedy nie udało mi się znaleźć nic ciekawego, doszło do mnie, że sama jestem w stanie stworzyć coś co będzie dopasowane idealnie do mnie. I tak powstała moja pierwsza tapeta, która nie była jakoś wybitnie ładna, ale ponieważ miała kalendarz była dla mnie funkcjonalna. A po tym jak moi znajomi zaczęli dopraszać się o takie tapety, postanowiłam, że będę publikować je na blogu.

Dajcie koniecznie znać jak podobają Wam się te tapety i czy chcielibyście, abym kontynuowała tę serię. W przyszłości chciałabym też zrobić dla Was plakaty lub inne grafiki, które mam nadzieję przydadzą Wam się na co dzień. Jeśli, więc chcielibyście mieć jakieś konkretne grafiki, piszcie na dole w komentarzach.

Darmowe tapety do pobrania są dostępne tutaj w różnych rozdzielczościach.

Zobacz inne posty:
Recenzja książki Mick Szalone życie i geniusz Jaggera
Co to są kolorowanki dla dorosłych?

To może cię zainteresować