Darmowa tapeta do pobrania – Wrzesień

darmowa tapeta na wrzesień

Wow, Sierpień był totalnie intensywnym miesiącem i szczerze to nawet nie mam pojęcia kiedy się skończył. Ten czas tak szybko leci! Wrzesień natomiast zaczynam od urlopu, więc tapeta będzie wyjątkowo na czas. Chcę ogarnąć jak najwięcej rzeczy przed urlopem, żeby wyjechać z czystym umysłem i nie przejmować się, że czegoś nie udało mi się zrobić. Darmowa tapeta do pobrania na Wrzesień znajduje się pod magicznym przyciskiem na końcu tego wpisu 🙂

Wrzesień…

zawsze kojarzył mi się z początkiem nowego roku szkolnego. Powrotem do szkoły, sprawdzianów i kartkówek. I mimo, że jak chyba większość dzieciaków nie lubiłam odpytywania przed tablicą, tak zawsze lubiłam kupować nowe zeszyty i kolorowe długopisy. 

Teraz jak już mam za sobą edukację wrzesień kojarzy mi się z nadchodzącą jesienią, kolorowymi liśćmi na drzewach i coraz krótszymi dniami. To chyba najpiękniejsza i najbardziej ulubiona przeze mnie pora roku. 

Żeby chociaż jeszcze przez chwilę zatrzymać lato stworzyłam tapetę w pastelowych kolorach, które kojarzą się ze świeżością i ciepłem. 

Darmowa tapeta do pobrania na Wrzesień znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli więc chcesz ją zdobyć, kliknij poniżej :).

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na Wrzesień jest tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Studia I stopnia z Grafiki na WIT – czy warto?
2. 10 filmów ze sztuką w tle – cz.2
3. Wystrzegaj się futury – Douglas Thomas

To może cię zainteresować