Darmowa tapeta do pobrania – Październik

darmowa tapeta do pobrania październik

Możesz sobie wyobrazić, że dosłownie za chwilę minie rok odkąd opublikowałam swoją pierwszą darmową tapetę do pobrania? Dla mnie to jest coś niesamowitego, bo totalnie nie spodziewałam się, że uda mi się wytrwać w tej serii. Tym bardziej, że mam raczej słomiany zapał i o ile na samym początku strasznie potrafię się czymś zajarać, tak z czasem ta fascynacja trochę opada. Jednak z drobnymi potknięciami udało się i mam nadzieję, że w następnym roku będę równie chętnie je dla Ciebie tworzyła 🙂

W tym miesiącu…

Darmowa tapeta na pulpit otwiera w zasadzie ostatni kwartał tego szalonego roku. I tradycyjnie jak wszystkie stworzona jest z abstrakcyjnych wzorów. W tym miesiącu kolorami chciałam nawiązać do jesieni, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że jesień to najpiękniejsza pora roku. I zdecydowanie jest moją ulubioną. No może poza tym deszczem i chlapą 😉

Darmowa tapeta do pobrania na Październik znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli więc chcesz ją zdobyć, kliknij poniżej :).

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na Październik jest tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Studia I stopnia z Grafiki na WIT – czy warto?
2. 5 Najlepszych narzędzi do tworzenia gradientów.
3. Darmowe plany lekcji do pobrania.

To może cię zainteresować