Cztery Ulubione darmowe banki zdjęć

darmowe banki zdjęć

Odkąd zaczął się grudzień, mam wrażenie, że czas przecieka mi przez palce. Nie mam czasu kompletnie na nic, a ciągle coś jest do zrobienia. Dlatego też mój grafik związany z dodawaniem nowych wpisów trochę się rozjechał. Denerwuje mnie to strasznie, ale będę się starać nad wszystkim zapanować. Oby się udało. Ale koniec wylewania żalów. Jakiś czas temu, będąc na jakimś forum dla blogerów, ktoś postawił pytanie skąd brać ładne zdjęcia. I mimo, że pełno jest stron z darmowymi bankami zdjęć, a wpisy na blogach wyrastają jak grzyby po deszczu, to wielu ludzi dalej ma problem ze znalezieniem takich stron. Stwierdziłam, więc że przygotuję własną listę z czterema darmowymi bankami zdjęć, z których sama często korzystam. 

PIXABAY.COM

darmowy bank zdjęć

Z tej strony korzystam chyba najczęściej, ale głównie na uczelni, kiedy muszę szybko zrobić jakiś projekt, a brakuje mi fotek. Zdjęcia można dowolnie pobierać do rozmiaru M, jeśli chcemy większe, musimy się zarejestrować.

GRATISOGRAPHY.COM

darmowe banki zdjęć

Kiedyś korzystałam z niej bardzo często, teraz już trochę rzadziej, z tego względu, że trzeba zaglądać tam na bieżąco. Inaczej przegapimy ciekawe zdjęcia i ciężko będzie je później znaleźć. 

UNSPLASH.COM

Tutaj znajdziemy zdjęcia głównie widoków, ale też biura czy restauracje. Jeszcze do niedawna tak jak w przypadku gratisography trzeba było wchodzić na stronę regularnie, aby znaleźć coś ciekawego. Teraz już jest lepiej, strona została lekko zmodyfikowana. Dodano kategorię i szukajkę, dzięki temu szybko możemy znaleźć interesujące nas zdjęcia. 

DEATHTOTHESTOCKPHOTO.COM

Jeśli nie macie problemu z podawaniem swojego adresu e-mail, to tę stronę zdecydowanie mogę polecić. Po zapisaniu się do subskrypcji, co miesiąc na naszą skrzynkę mailową dostajemy paczkę świeżych, darmowych zdjęć.

To już wszystkie strony, które w tym momencie przyszły mi do głowy. Macie jakieś swoje ulubione banki zdjęć, których tutaj nie wymieniłam, a chcielibyście się nimi podzielić? Piszcie w komentarzach 🙂

Zobacz również:
30 pomysłów na prezent gwiazdkowy
Grudniowa tapeta do pobrania
Motywujące plakaty do pobrania za darmo

To może cię zainteresować