Darmowa tapeta do pobrania – Marzec

darmowa tapeta do pobrania - marzec

Mamy połowę miesiąca, a ja dopiero teraz przychodzę do Was z kolejną darmową tapetą do pobrania na marzec. Luty porządnie dał mi w kość jeśli chodzi o ilość rzeczy, które miałam na głowie, dlatego też bloga odsunęłam na dalszy plan. Na szczęście już powoli zaczynam wracać do rytmu i mam nadzieję, że w końcu pojawi się tu trochę więcej wpisów.

Tak jak w poprzednich miesiącach, tak i w tym darmowa tapeta na pulpit stworzona jest z abstrakcyjnych wzorów. W tym roku chyba zostanę przy takim wzorzystym motywie bo bardzo mi się podoba. Od Was również dostaję wiadomości, że je lubicie i chętnie z nich korzystacie. Kolorami chciałam przywołać wiosnę, która w tym roku mam wrażenie dogadała się z jesienią i na dobre wypędziła zimę.

Darmowa tapeta do pobrania na Marzec znajduje się pod magicznym przyciskiem.

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na Marzec jest tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Czy sztuka jest w stanie nas jeszcze zaskoczyć?
2. O czym pamiętać projektując dobrą wizytówkę?

To może cię zainteresować