Darmowa tapeta do pobrania – Kwiecień

darmowa tapeta do pobrania kwiecień

Kto by pomyślał, że 2020 rok przyniesie nam wirusa, przez którego ludzie na całym świecie tracą życie. A zdrowi możliwość wyjścia z domu czy korzystania z ogólnodostępnych do tej pory rozrywek. Kto by pomyślał, że przez jakiegoś wirusa gospodarka zwolni, a ludzie będą tracić pracę. Staram się jednak myśleć pozytywnie i wyciągać wnioski z sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy. Mam nadzieję, że cały ten syf, który zapoczątkował ten rok szybko się skończy i wszystko wróci do normy. A my wyjdziemy z tego jeszcze silniejsi niż dotychczas.

W tym miesiącu darmowa tapeta na pulpit już tradycyjnie stworzona jest z abstrakcyjnych wzorów. Jednak postanowiłam zrezygnować z monochromatycznej palety barw stawiając na pomarańcze, a także zielenie i granaty. Ponieważ wiosnę spędzam tak jak pewnie i Ty w domu, stwierdziłam, że fajnie też zobaczyć żywsze kolory na ekranie komputera.

W poprzednim wpisie wspomniałam, że zbieram materiały do wpisów blogowych. Mam już kilka pomysłów i mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się tutaj więcej wpisów. Jeśli chcesz dowiedzieć się ode mnie czegoś konkretnego na temat projektowania, podziel się tym ze mną w komentarzach. Wasze pytania zawsze biorę pod uwagę i nawet jeśli czegoś nie wiem to chętnie poszukam informacji, i podzielę się z Wami swoimi wnioskami na dany temat. Tymczasem trzymajcie się zdrowo!

Co do tapety…

Darmowa tapeta do pobrania na Kwiecień znajduje się pod magicznym przyciskiem.

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na Kwiecień jest tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. Wystrzegaj się futury – Douglas Thomas
2. O czym pamiętać projektując dobrą wizytówkę?

To może cię zainteresować