Darmowa tapeta do pobrania – Czerwiec

darmowa tapeta do pobrania czerwiec

Mam wrażenie, że jeszcze niedawno świętowaliśmy nowy rok, wyznaczaliśmy sobie nowe cele i postanowienia. Tymczasem nie zdążyliśmy się dobrze rozkręcić, a już mamy połowę roku za sobą. Znaleźliśmy się też w sytuacji, w która jest dla nast totalnie nowa i każdy na swój sposób stara się w niej odnaleźć. W maju postanowiłam totalnie odciąć się od bloga i ograniczyć social media, bo po prostu potrzebowałam odpocząć. Na szczęście naładowałam baterię i powoli wracam do blogowania. Darmowa tapeta do pobrania na czerwiec już na Ciebie czeka.

Pastele

W tym miesiącu darmowa tapeta na pulpit stworzona jest w pastelowych kolorach. Pastele kojarzą mi się ze świeżością, lekkością i latem. A ponieważ pogoda za moim oknem w ogóle nie przypomina lata, postanowiłam że przeniosę odrobinę lata na ekran komputera.

Darmowa tapeta do pobrania na Czerwiec znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli więc chcesz ją zdobyć, kliknij poniżej :).

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na Czerwiec jest tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. 10 Filmów ze sztuką w tle – część 1
2. O czym pamiętać projektując dobrą wizytówkę?
3. Wystrzegaj się futury – Douglas Thomas

To może cię zainteresować