Darmowa tapeta do pobrania – Lipiec

Darmowa tapeta do pobrania - Lipiec

Przyznam, że z miesiąca na miesiąc pisząc posty do tej serii mam coraz większy problem, co w zasadzie napisać. Bo wiesz, gdyby tapeta miała jakiś motyw przewodni, to mogłabym się tego uczepić. Jednak ja wymyśliłam sobie temat, który mimo, że jest dla mnie bardzo przyjemny i każdą tapetę tworzę z wielką radością, to nie jest to coś co łatwo opisać. A ja nie jestem mistrzem pisania i cały czas się tego uczę. Mam jednak nadzieję, że ten problem nie zdemotywuje mnie kontynuowania tej serii, bo projektowanie tapet bardzo mi się podoba. A mówiąc o tworzeniu to darmowa tapeta do pobrania na Lipiec już na Ciebie czeka ;).

Pastele raz jeszcze

W tym miesiącu darmowa tapeta na pulpit tak jak zresztą w poprzenim jest w pastelowych kolorach. Tym razem jednak postawiłam na monochromatyczną paletę z drobnymi akcentami. Mimo, że na ogól średnio przepadam za żółtym, tak ten odcień jest bardzo przyjemny. Kojarzy mi się ze świeżością, latem i wakacjami.

Darmowa tapeta do pobrania na Lipiec znajduje się pod magicznym przyciskiem, jeśli więc chcesz ją zdobyć, kliknij poniżej :).

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło, jeżeli zaczniesz śledzić mój profil na instagramie (nie jest to obowiązkowe). Informuję na nim o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. Zachęcam do jego obserwowania.

Pamiętaj! Darmowa tapeta do pobrania na Lipiec jest tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Zobacz inne wpisy:
1. 10 Filmów ze sztuką w tle – część 2
2. Jak spędzić wakacje po maturze?
3. Wystrzegaj się futury – Douglas Thomas

To może cię zainteresować