-> pierwsze kroki

Cześć!

Nazywam się Kinga. Jestem graphic designerem i tworzę rzeczy w necie.

Na blogu opowiadam o pracy grafika i przybliżam temat projektowania graficznego.

O czym możesz tu poczytać?

Na blogu i instagramie łączę lifestyle’owe treści z eksperckimi poradami. Blog pani designer to miejsce, w którym znajdziesz wpisy dotyczące grafiki komputerowej oraz projektowania. Dodatkowo dowiesz się jak wygląda praca grafika i studia graficzne. Znajdziesz tutaj również darmowe grafiki do pobrania, a także tutoriale, które pomogą Ci wykonać proste projekty graficzne.

Zdaję sobie sprawę, że jeśli ktoś chce poczytać na takie branżowe tematy równie dobrze może sięgnąć po książkę. Dlatego na blogu wrzucam tu i ówdzie notki, które zawierają moje doświadczenia w branży kreatywnej na przestrzeni kilku lat, a także wpisy o spędzaniu wolnego czasu, serialach czy książkach. Powaga mnie nudzi, a dodatkowo interesuję się wieloma rzeczami, którymi chciałabym się z Tobą podzielić.

Kim jestem?

Nigdy nie byłam dobra w przedstawianiu się i mówieniu o sobie, ale w skrócie można powiedzieć, że jestem projektantem graficznym. A także blogerką i instagramerką (czy jak to się tam nazywa ;). W branży kreatywnej pracuję już ponad 4 lata . Mam na imię Kinga. Mieszkam w Warszawie. Ukończyłam studia graficzne. Prywatnie uwielbiam tworzyć biżuterię, grać w gry komputerowe i oglądać seriale. Dzień zwykle zaczynam od kawy, a sernik to moje ulubione ciasto na świecie.

Tego bloga prowadzę od października 2019 roku i mam nadzieję, że będę tu pisać przez najbliższe kilka lub kilkanaście lat.

Współpraca

Współpraca ze mną jest możliwa zarówno na blogu, jak i Instagramie, zatem pisz śmiało! Jeżeli nie masz jeszcze dokładnego planu działania – nie ma problemu, możemy opracować go wspólnie. Każda współpraca jest rozpatrywana indywidualnie, a ponieważ cenię moich czytelników, chcę aby promocje były zgodne z tematyką bloga. Interesują mnie długofalowe współprace, ale jeżeli masz pomysł na jednorazową promocję, która będzie wartościowa dla moich czytelników – porozmawiajmy o tym, kto wie, może przerodzi się to w dłuższą znajomość ?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do mnie na adres: paanidesigner@gmail.com

Bądźmy w kontakcie

Oprócz tego bloga moja społeczność zbiera się w tych trzech głównych miejscach. Możesz obserwować moje poczynania we wszystkich tych kanałach, ale ich główną zaletą jest to, że każdy może wybrać coś dla siebie.

przybliżam temat projektowania graficznego

Obserwuj mnie na instagramie

Na instagramie dzielę się tym, co nie pasuje na blogu. Lubię robić zdjęcia z podróży i chyba jak każda babka lubię też kosmetyki i ciuchy. Dlatego to tam często lądują fotki nowej kiecki czy maseczki do twarzy. Na instagramie zobaczysz najwięcej mojego prywatnego życia.

Zerknij na fanpage

Na facebooku głównie informuję o nowych wpisach, ale czasem zadam Wam pytanie lub wrzucę fotę z inspiracją ;). To trochę taki kanał RSS i chyba najmniej wymagająca forma obserwowania tego, co robię online.

Subskrybuj na Youtube

To chyba najgorzej prowadzony przeze mnie kanał, ale jeszcze nie jestem w stanie przemóc się i nagrywać częściej. Mam jednak nadzieję, że to się zmieni, ale póki co nie zachęcam do subskrybowania. Wątpię, że znajdziesz tam coś interesującego.

A teraz poznaj kilka moich tekstów

Blog powstał pod koniec 2019 roku, dlatego nie znajdziesz na nim za wiele tekstów. Mimo małej ilości wpisów, starałam się wybrać te, które mogą Cię zainteresować i od których najlepiej jest zacząć poznawanie mojego bloga.

Okej, trochę tego jest, więc przybij piątkę w komentarzu jeśli dotrwałeś do końca 🙂

Mam nadzieję, że znajdziesz w na moim blogu wpisy, które Cię zaciekawią i sprawią, że będziesz chciał poznać moich czytelników – to bardzo fajni ludzie są. Życzę Ci bardzo dobrego dnia i trzymaj się ciepło 🙂